Druhé kolo nadstavby.

19.02.2019 09:42

Na toto dvoj kolo, po ozname zo Zvolena o zrušení zápasu v nedeľu 17.2.2019 z dôvodu zákazu organizovania  hromadných podujatí , sme v sobotu vycestovali do Banskej Bystrice s hráčkami ročníka nar.2003 a 2004. Súperky sa po decembrovej  prehre u nás, ktorá bola v základnej časti ich jediná v súťaži,  dôkladne na toto stretnutie pripravili.

Úvod zápasu bol vyrovnaný, ale od polovice 1.štvrtiny súper prevzal taktovku a šnúrou 13 bodov  si vytvoril vedenie 21:6. V 2.štvrtine pokračoval v nápore, ktorému sa naše hráčky poddali a v polčase už viedol  41:16. Tretia štvrtina sa v ničom neodlišovala od predošlých dvoch a výsledok po nej vôbec nebol  pre nás lichotivý - 54:26. I keď sa nám podarilo vyhrať poslednú štvrtinu o 2 body, tak na konečnom výsledku sa to nijako neodrazilo.

Konečný stav  bol  60 : 34.