ODVETA S TRNAVOU OPAŤ S VÍŤAZSTVOM

13.03.2019 14:30

V sobotu 9.3.2019  sme doma na Starej Turej privítali hráčky z Trnavy na odvetné kolo v nadstavbe 1.ligy kadetiek.

Dievčatá hneď od začiatku chytili opraty zápasu do svojich rúk, keď  Trnave dovolili sa len doťahovať do stavu  9 : 9 a potom šnúrou jedenásť bodov natiahli skóre na 20:9 a dokonca  1.štvrtiny na  27 : 11. V 2. štvrtine za stavu 33 : 11 prišlo z našej strany uspokojenie a súper sa začal spamätávať  a do polčasu skorigoval skóre na 40 : 30. V  3. štvrtine sa snažil zápas otočiť vo svoj prospech, ale naše hráčky mu to dovolili len po už hrozivo vyzerajúcu remízu na začiatku poslednej 4. štvrtiny 52 : 52. Potom  dievčatá opäť zapli a vrátili sa do zápasu  a súperovi nedali už ani minimálnu šancu rozmýšľať nad  víťazstvom. Poslednou trojkou v zápase Trnava len esteticky upravila skóre na 65 : 57.

Hneď v nasledujúci víkend 16. – 17.3.2019  ideme do Popradu a Spišskej Novej Vsi.