Poprad a Spišská Nová Ves

18.03.2019 10:41

Víkend vyšiel kadetkám 50 na 50.

V sobotu 16.3.2019 sme opäť vyrazili na cesty ,keď tentoraz bol našim cieľom Poprad.

O 17.00 hod. sa začal zápas, ktorý bol z našej strany trochu rozpačitý, keď sme 1 . štvrtinu prehrali 16:14. V 2. štvrtine sa dievčatá prebrali a začali hrať, čo sa okamžite začalo odrážať na narastajúcom skóre  a v polčase sme viedli 21:31. V  3. a 4. štvrtine  sme svoj náskok už len zvyšovali na konečných 40 : 70.

V nedeľu 17.3.2019 o 10.00 hod. nás čakali súperky zo Spišskej Novej Vsi. Spišiačky na nás vybehli agresívnou obranou, ktorej sa naše dievčatá poddali. Ešte prvú  štvrtinu ako tak ustáli a tá skončila  9:8,ale v druhej štvrtine sa k tejto obrane pridali aj úspešné pokusy za tri body, keď do polčasu ich bolo 5 a dokonca zápasu 9. To znamenalo 27 bodov po košoch za tri body, ktoré sa veľmi ťažko dobiehajú a týmto rozdielom skončil aj zápas celkovo 69 – 42.